Championship Field
Sort List
 Flight
Alokam, Vibhav
Ypsilanti
Boys 15 & Under Division
Alokam, Vimal
Ypsilanti
Boys Division
Anderson, Drew
NORWAY
Boys Division
Anderson, Matthew
MARQUETTE
Boys Division
Andrus, Jeffrey
Bloomfield hills
Boys 15 & Under Division
Badker, Brady
MENOMINEE
Boys Division
Baer, Matt
Bloomfield Hills
Boys Division
Beckett, Colin
Belmont
Boys Division
Biagioli, McCoy
White Lake
Boys 15 & Under Division
Blum, Madeline
Port Huron
Girls Division
Boczar, Bridget
Canton
Girls Division
Boczar, Grace
Canton
Girls Division
Bond, Caleb
WILLIAMSTON
Boys Division
Braun, Greg
NORTHVILLE
Boys 15 & Under Division
Breslin, Ryann
ALTO
Girls Division
Brigance, Madison
Grand blanc
Girls Division
Brody, Kate
Grand Blanc
Girls Division
Brody, Tyler
Grand Blanc
Boys 15 & Under Division
Burns, Robert
Grand Blanc
Boys 15 & Under Division
Chafty, Ryan
Kalamazoo
Boys Division
Chipman, Harry
Cadillac
Boys Division
Clark, Dylan
GRAND RAPIDS
Boys 15 & Under Division
Codd, Davis
Brighton
Boys Division
Coleman, Samantha
Northville
Girls 15 & Under Division
Dausman, Sydney
Haslett
Girls 15 & Under Division
Davis, Lauren
coopersville
Girls 15 & Under Division
Dy, Anci
Traverse City
Girls Division
Ellis, Kennedy
Alpena
Girls Division
Elzinga, Macie
BYRON CENTER
Girls Division
English, Brockton
Shelby Twshp
Boys Division
Faber, Foster
Hudsonville
Boys Division
Falk, Braden
Portage
Boys Division
Fay, Anna
Ada
Girls Division
Fennell, Elise
CALEDONIA
Girls Division
Frisinger, Rykert
Coldwater
Boys 15 & Under Division
Gillespie, Tyler
GRAND RAPIDS
Boys Division
Haeberle, Oliver
Belmont
Boys Division
Haupt, Sara
Northville
Girls Division
Havey, Sam
Mason
Boys Division
Hayden, Riley
Troy
Girls 15 & Under Division
Hemmila, Olivia
Troy
Girls Division
Henkel, Lilia
Grand Rapids
Girls Division
Her, Nateda
Lansing
Girls Division
Housler, Carter
Lansing
Boys Division
Jolly, Jessica
ROCKFORD
Girls Division
Jones, Ieuan
Ann Arbor
Boys Division
Kautz, Brandi
ROMEO
Girls Division
Kennedy, Shannon
Beverly Hills
Girls Division
Korson, Jack
Gowen
Boys Division
Krieger, Rachael
Commerce Township
Girls Division
Kumar, Dhruv
novi
Boys Division
Kuppler, Garrett
MACOMB
Boys Division
Lantis, Emme
CORUNNA
Girls Division
Lavely, Josh
Kewadin
Boys Division
Lee, Marcus
TROY
Boys Division
Liu, Laura
ROCHESTER HLS
Girls 15 & Under Division
Luciani, Angelo
Grand Rapids
Boys 15 & Under Division
Luke, Joseph
MARQUETTE
Boys Division
Maki, Adie
CANTON
Girls Division
Manning, Avery
Dexter
Girls 15 & Under Division
Mawson, Griffin
Traverse City
Boys 15 & Under Division
Maybank III, Pj
CHEBOYGAN
Boys Division
McDermott, Evan
Spring Lake
Boys Division
Melendez, Amaya
ANN ARBOR
Girls Division
Melendez, Mia
ANN ARBOR
Girls 15 & Under Division
Mercier, Bryson
Powers
Boys Division
Moore, Ava
HIGHLAND
Girls 15 & Under Division
Morris, Brooke
CANTON
Girls 15 & Under Division
Murdock, Joseph
Ada
Boys Division
Niskanen, Rachel
NEGAUNEE
Girls 15 & Under Division
O’Rourke, Colin
TROY
Boys Division
O'Grady, Sawyer
GRAND RAPIDS
Boys 15 & Under Division
O'Neill, Jacque
Harbor Springs
Girls Division
Orourke, Ryan
W BLOOMFIELD
Boys Division
Per, Joey
SOUTH LYON
Boys Division
Pietila, Maggie
Brighton
Girls Division
Pinili, Lorenzo
ROCHESTER HLS
Boys Division
Potter, Katherine
SOUTH LYON
Girls Division
Preston, Will
GRAND RAPIDS
Boys 15 & Under Division
Putnam, Kole
GAYLORD
Boys 15 & Under Division
Reitsma, Cooper
ADA
Boys 15 & Under Division
Roehl, Peter
Rochester Hills
Boys 15 & Under Division
Schaefer, Kit
MATTAWAN
Girls Division
Seufert, Jack
GRAND RAPIDS
Boys Division
Stassinopoulos, Peter
Novi
Boys Division
Stevens, Sophie
HIGHLAND
Girls Division
Stoll, Olivia
Haslett
Girls Division
Sui, Justin
Lake Orion
Boys Division
Tapp, Gabriella
South Lyon
Girls 15 & Under Division
Timpf, Lauren
Macomb
Girls 15 & Under Division
Tokarz, Katelyn
Northville
Girls Division
Vallabhaneni, Megha
NORTHVILLE
Girls Division
Varchasvi, Esha
W BLOOMFIELD
Girls Division
Vogel, Wyatt
WEBBERVILLE
Boys Division
Wang, Grace
Rochester Hills
Girls 15 & Under Division
Wanless, Landon
Caledonia
Boys Division
Wisinski, Ava
ADA
Girls 15 & Under Division
Yang, Madison
Rochester Hills
Girls 15 & Under Division
Zanoni, Michael
Mount Pleasant
Boys Division
Zhu, Neil
Novi
Boys Division
Zubkus, Jack
Ada
Boys Division